Vestigingen

Haar

Zoek uw dichtstbijzijnde vestiging

Hairmasters Finkers

Gevestigd in Almelo

Weth. E. van Dronkelaarplein 1
7601 VZ Almelo
t: 0546 - 81 66 50
m: almelo@hairmasters.nl

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
09.00 – 17.00 uur
Zaterdag van 08.00 – 14.00 uur
Maandag gesloten

Hairmasters Finkers

Gevestigd in Almelo, Locatie Ziekenhuisgroep Twente

Zilvermeeuw 29
7609 RZ Almelo
t: 0546 - 45 33 66
m: zh-almelo@hairmasters.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
09.00 – 12.30 uur en
13.00 – 17.00 uur
Zaterdag gesloten

Hairmasters Balmey

Gevestigd in Amsterdam

Jan van Galenstraat 120H
1056 CE Amsterdam
t: 020 - 618 10 64
m: amsterdam@hairmasters.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
10.00 – 17.00 uur
Zaterdag gesloten

Hairmasters Rosanna

Gevestigd in Den Haag

Ammunitiehaven 191
2511 XH Den Haag
t: 070 - 363 06 50
m: denhaag@hairmasters.nl

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
10:00 – 17:00 uur
Zaterdag van 9:00 – 14:00 uur
Maandag gesloten

Hairmasters Doetinchem

Gevestigd in Doetinchem

Haareweg 94
7009 EG Doetinchem
t: 0314 - 36 47 49
m: doetinchem@hairmasters.nl

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
9:00 – 17:00 uur
Zaterdag van 9:00 – 14:00 uur
Maandag gesloten

Hairmasters Eindhoven

Gevestigd in Eindhoven

Geldropseweg 9A
5611 SB Eindhoven
t: 040 - 244 54 75
m: eindhoven@hairmasters.nl

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
10.00 – 17.00 uur
Zaterdag van 09.00 – 13.00 uur                                Maandag gesloten

Hairmasters Finkers

Gevestigd in Hengelo, Locatie Ziekenhuisgroep Twente

Geerdinksweg 137-21
7555 DL Hengelo
t: 074 - 250 10 49
m: hengelo@hairmasters.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
09.00 – 12.30 uur en van
13.00 – 17.00 uur                                                Zaterdag gesloten

Hairmasters Woerden

Gevestigd in Woerden

Zorgpassage 8
3447 GN Woerden
t: 0348 - 42 05 65
m: woerden@hairmasters.nl

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
09.00 – 17.00 uur
Maandag en zaterdag gesloten

Wij werken o.a. samen met: